O nas

tworzymy grupę profesjonalistów, szukających rozwiązań


Działamy na rynku od 2008 r.
Nasza działalność objęta jest ubezpieczeniem w zakresie wykonywania zawodu.

Na bazie doświadczenia i analizy potrzeb klienta, oferujemy indywidualne podejście do rozwiązywanych, analizowanych i badanych zagadnień.     W miarę potrzeb, współpracujemy ze specjalistami zapewniając najwyższy standard usług.

Właściciel

Agnieszka Hajduk - Biegły Rewident (nr na liście 11369, data wpisu 22.07.2008 r.)

Od 2005 r. zajmuje się rewizją sprawozdań finansowych jednostek z różnych branż, w tym handlowych, usługowych, produkcyjnych i stowarzyszeń, zarówno prowadzących, jak i nieprowadzących działalności gospodarczej. Współpracowała m.in. z Polskim Komitetem Olimpijskim, Polskim Związkiem Lekkiej Atletyki, Fundacją Ewy Błaszczyk ”A kogo”?, Polnord S.A., WDB Brokerzy Ubezpieczeniowi S.A., Beijer Ref Polska sp. z o.o..

 

Od  2008 jest członkiem Krajowej Izby Biegłych Rewidentów. Posiada długoletnią praktykę w rachunkowości i finansach oraz organizacji podmiotów gospodarczych. Umiejętnie łączy znajomość nowoczesnych technik rewizji finansowej ze standardami stosowanymi w Polsce, co umożliwia sprawne i efektywne przeprowadzanie badań, a także poszukiwanie rozwiązań korzystnych dla klientów. Doświadczenie zdobyte podczas rewizji sprawozdań finansowych łączy z wiedzą o wycenie przedsiębiorstw i poszczególnych ich części.

Ukończyła dwa kierunki studiów w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie: Finanse i Bankowość oraz Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze i Polityczne.

Jesteśmy gotowi podejmować wyzwania

i wspomagać Cię w rozwoju biznesu.

Posiadamy doświadczenie, wiedzę, zapał i zaangażowanie, aby podejmować się nawet nietypowych zleceń.

Zobacz w czym możemy pomóc:

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami ...

Odpowiemy na wszystkie Twoje wątpliwości.

© 2019 Agnieszka Hajduk. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wby by blatni.pl

Close Menu